top of page

Profesjonalny elektryk z uprawnieniami działający w Warszawie

W branży usług elektrycznych działamy od wielu lat, nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje. Dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami w zakresie eksploatacji i dozoru sieci oraz urządzeń elektrycznych, a także mamy uprawnienia do wykonywania pomiarów bezpieczeństwa instalacji okresowych, jak też odbiorczych. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wciąż uczestniczymy w dodatkowych szkoleniach i warsztatach, dzięki czemu z pełną świadomością możemy określać się mianem profesjonalnych elektryków.

 

Montaż instalacji elektrycznej w domu bądź mieszkaniu, instalacja osprzętu elektrycznego i wiele więcej – sprawdź naszą ofertę obowiązującą na terenie Warszawy

 

Niezależnie od tego, czy prowadzimy przegląd instalacji elektrycznej, wymieniamy gniazdka, czy montujemy przyłącze elektryczne, zawsze cenę za wykonanie usługi ustalamy przed przystąpieniem do pracy. Co ważne, udzielamy gwarancji na realizowane przez nas usługi elektryczne i instalacyjne. Proponujemy stałą współpracę, dzięki której uzyskasz profesjonalną obsługę elektryczną w dogodnym terminie oraz pełnym zakresie prac. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

bottom of page